Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن ابزار صنعتی psd

مجموعه آیکن ابزار صنعتی psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این پست یک مجموعه آیکن ابزار صنعتی مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون صنعتی و طراحی های گرافیکی تبلیغاتی ابزار فروشی های می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن ابزار آلات صنعتی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن ابزار آلات صنعتی ارائه شده در این پست با فرمت psd به صورت ترانسپارنت مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی ابزار فروشی ها می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه آیکن ابزار آلات صنعتی با فرمت psd و ترانسپارنت بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • این مجموعه آیکن ابزار آلات صنعتی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۵۰ در ۵۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی ابزار فروشی ها می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن ابزار آلات صنعتی با فرمت psdو کیفیت بالا تنها ۵۸ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن ابزار صنعتی

جهت دانلود این مجموعه آیکن ابزار آلات صنعتی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن ابزار صنعتی psd
مجموعه آیکن ابزار صنعتی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 58 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما