Taking too long? Close loading screen.

ط

 قاب عکس فانتزی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح قاب عکس فانتزی گرافیکی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت در طراحی و زیبا سازی تصاویر شخصی می باشد.

از ویژگی های این قاب عکس لایه باز فانتزی گرافیکی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح قاب عکس فانتزی گرافیکی ارائه شده در این پست با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این قاب عکس لایه باز فانتزی گرافیکی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۷ لایه تفکیک شده و مناسب جهت چاپ می باشد.
  • این طرح قاب عکس لایه باز فانتزی گرافیکی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۶ در ۱۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح قاب عکس لایه باز فانتزی گرافیکی ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۸ مگا بایت می باشد.

قاب عکس فانتزی گرافیکی psd

جهت دانلود این طرح لایه باز قاب عکس فانتزی گرافیکی با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

قاب عکس فانتزی گرافیکی psd
قاب عکس فانتزی گرافیکی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 8 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما