Taking too long? Close loading screen.

.

قاب عکس فانتزی کارتونی psd

 طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح قاب عکس فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون مهد کودک ها می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز قاب عکس لایه باز فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح قاب عکس لایه باز فانتزی کارتونی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این قاب عکس لایه باز  فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب برای مهد کودک ها بیش از ۷ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این قاب عکس لایه باز فانتزی کارتونی ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۶ در ۲۷ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز قاب عکس فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵ مگا بایت می باشد.

قاب عکس فانتزی کارتونی

جهت دانلود این طرح قاب عکس لایه باز فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

قاب عکس فانتزی کارتونی psd
قاب عکس فانتزی کارتونی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 5 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما