Taking too long? Close loading screen.

قاب عکس فانتزی کارتونی psd

 طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح قاب عکس فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون مهد کودک ها می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز قاب عکس لایه باز فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح قاب عکس لایه باز فانتزی کارتونی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این قاب عکس لایه باز  فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب برای مهد کودک ها بیش از ۷ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این قاب عکس لایه باز فانتزی کارتونی ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۶ در ۲۷ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز قاب عکس فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵ مگا بایت می باشد.

قاب عکس فانتزی کارتونی

جهت دانلود این طرح قاب عکس لایه باز فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

قاب عکس فانتزی کارتونی psd
قاب عکس فانتزی کارتونی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 5 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما