Taking too long? Close loading screen.

.

طرح گرافیکی کارتونی بوته گل psd

طرح گرافیکی کارتونی بوته گل psd

طرح لایه باز گرافیکی کارتونی ارائه شده در این پست یک طرح بسیار جذاب و کاربردی از یک طرح گرافیکی کارتونی بوته های جذاب و رنگارنگ گل با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این طرح گرافیکی کارتونی بوته گل با رنگ های جذاب و خیره کننده با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح گرافیکی کارتونی مناسب و جذاب برای مهد کودک ها و طراحی های کودکانه با موضوع بوته های گل رنگارنگ کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید از لایه های گوناگون آن در طراحی های خود استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز گرافیکی کارتونی مناسب برای مهد کودک ها و طراحی های کودکانه با فرمت psd و قابل اجرا در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح گرافیکی کارتونی مناسب برای طراحی های کودکانه بیش از ۷ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • حجم این طرح گرافیکی کارتونی لایه باز از بوته های گل با فرمت psd تنها ۱۰ مگا بایت می باشد.
  • این طرح گرافیکی کارتونی لایه باز با فرمت psd و مناسب برای طراحی های کودکانه در سایز ۳۵ در ۱۶ سانتیمتر و با رزولیشن ۱۸۰dpi می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز از طرح گرافیکی کارتونی مناسب برای طراحی های کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح گرافیکی کارتونی بوته گل psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 10 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما