Taking too long? Close loading screen.

.

طرح کارت ویزیت اداری و شرکتی psd

طرح کارت ویزیت اداری و شرکتی psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح بسیار جذاب از کارت ویزیت یک طرح کارت ویزیت اداری و شرکتی با فرمت psd می باشد که می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

از ویژگی های این طرح کارت ویزیت اداری و شرکتی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش مناسب برای ادارات و شرکت ها کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این مجموعه طرح کارت ویزیت اداری و شرکتی شامل 2 فایل psd شامل طرح رو و پشت کارت ویزیت اداری و شرکتی اراده شده در این پست می باشد.
  • این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت اداری و شرکتی کاملا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز کارت ویزیت اداری و شرکتی در سایز 9 در 5.5 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi طراحی و در سایت ارائه داده شده است.
  • حجم این طرح لایه باز کارت ویزیت اداری و شرکتی تنها 2 مگا بایت می باشد که می توانید در یک فایل zip آن را دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت اداری و شرکتی بیش از 15 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش است.

طرح کارت ویزیت اداری و شرکتی

جهت دانلود این طرح لایه باز کارت ویزیت اداری و شرکتی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح کارت ویزیت اداری و شرکتی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل:
پسورد: www.vatanphoto.com