Taking too long? Close loading screen.

.

طرح کارت ویزیت آماده دندانپزشکی psd

طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح کارت ویزیت آماده دندانپزشکی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های تبلیغاتی پزشکی و دندانپزشکی گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش دندانپزشکی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش دندانپزشکی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش دندانپزشکی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 25 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش دندانپزشکی با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو اختصاصی بوده و تنها از این سایت می توانید آن را دانلود کنید.
  • طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت قابل ویرایش دندانپزشکی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 84 در 48 میلیمتر با رزولیشن 300dpi بوده که به راحتی می توانید جهت چاپ از آن استفاده نمایید.
  • حجم این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده دندانپزشکی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 3 مگا بایت می باشد.

طرح کارت ویزیت آماده دندانپزشکی

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت لایه باز دندانپزشکی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح کارت ویزیت آماده دندانپزشکی psd
طرح کارت ویزیت آماده دندانپزشکی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 3 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com