Taking too long? Close loading screen.

.

طرح کارت دعوت همایش با فرمت psd

 طرحی را که در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو آماده دانلود کرده ایم یکی از طرح های می باشد که تا کنون خود نیز برای انواع همایش هایی که برگزار خواهیم کرد به دنبال آن می گشتم تا با کمی تغییرات و در فرصت کم یک کارت دعوت بسیار جذاب برای همایش های خود آماده کنم اما متأسفانه هیچ گاه موفق به پیدا کردن کارت دعوت همایش به صورت کاملا لایه باز نشده بودم. به همین دلیل از این پس کارت های دعوتی را که برای همایش های گوناگون خود و ادارات دیگر طراحی کرده ایم را به طور کاملا لایه باز در سایت قرار خواهیم داد.

از ویژگی های این طرح کارت دعوت همایش با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح کارت دعوت آماده و قابل ویرایش همایش بسیار کاربردی بوده و کاملا لایه باز می باشد که به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظر خود را در آن اعمال کنید.
  • این طرح کارت دعوت آماده و قابل ویرایش همایش با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • رزولیشن این طرح کارت دعوت مناسب برای همایش های گوناگون فرهنگی تربیتی آموزشی ۳۰۰dpi می باشد.
  • این مجموعه کارت دعوت همایش شامل دو فایل psd می باشد که طرح های پشت و روی کارت دعوت را تشکیل خواهند داد.
  • سایز این کارت دعوت مناسب برای همایش های آموزشی تربیتی فرهنگی ۲۶ سانتیمتر در ۸ سانتیمتر می باشد که زمانی از وسط بر روی هم تا شود در یک پاکت ۱۳ در ۸ جا خواهد شد.
  • حجم این مجموعه کارت دعوت همایش با فرمت psd تنها ۳۰ مگا بایت می باشد که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت کرده و هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید.

کارت دعوت همایش

جهت دانلود این طرح کاملا لایه باز کارت دعوت همایش با دو فایل متفاوت برای پشت و روی آن پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح کارت دعوت همایش با فرمت psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

1 thought on “طرح کارت دعوت همایش با فرمت psd

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 30 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما