Taking too long? Close loading screen.

.

طرح کارتونی مهد کودک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح کارتونی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز کارتونی مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح لایه باز کارتونی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید از لایه های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح فانتزی کارتونی مهد کودک با فرمت psd بیش از ۴ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح کارتونی گرافیکی مهد کودک با فرمت psd ارائه شده در این لحظه در سایز ۲۵ در ۱۷ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز کارتونی مهد کودک ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا نتها ۱۵ مگا بایت می باشد.

طرح کارتونی مهد کودک

جهت دانلود این طرح فانتزی کارتونی مهد کودک با فرمت psd و کاملا لایه باز با کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح کارتونی مهد کودک psd
طرح کارتونی مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 15 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما