Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه بکگراند مهد کودک فانتزی psd

طرح لایه بکگراند مهد کودک فانتزی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه بکگراند مهد کودک فانتزی با فرمت psd و کاملا لایه باز مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون با کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک فانتزی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند مهد کودک فانتزی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده وشما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۸ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک فانتزی با فرمت psd و مناسب برای طراحی کودکانه تنها ۲۱ مگا بایت است.

طرح لایه بکگراند مهد کودک فانتزی

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه بکگراند مهد کودک فانتزی psd
طرح لایه بکگراند مهد کودک فانتزی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 21 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما