Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز گرافیکی حفاظت از محیط زیست psd

طرح لایه باز گرافیکی حفاظت از محیط زیست psd

طرح لایه باز گرافیکی حفاظت از محیط زیست

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز گرافیکی حفاظت از محیط زیست با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده گرافیکی حفاظت از محیط زیست با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند گرافیکی حفاظت از محیط زیست با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز گرافیکی حفاظت از محیط زیست با فرمت psd و کیفیت بالا شامل ۸ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز گرافیکی فانتزی حفاظت از محیط زیست با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۲ در ۳۳ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گرافیکی تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده گرافیکی حفاظت از محیط زیست با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۴ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده گرافیکی حفاظت از محیط زیست با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز گرافیکی حفاظت از محیط زیست psd
طرح لایه باز گرافیکی حفاظت از محیط زیست psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 44 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما