Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز کلید قلب صورتی psd

طرح لایه باز کلید قلب صورتی psd

طرح لایه باز کلید قلب صورتی psd

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز کلید قلب صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز کلید قلب صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح لایه باز بکگراند کلید قلب صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های کارت پستالی قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کلید قلب صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بکگراند کلید قلب صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۲ در ۳۴ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز آماده بکگراند کلید قلب صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۵ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند کلید قلب صورتی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز کلید قلب صورتی psd
طرح لایه باز کلید قلب صورتی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 15 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما