Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه ماشین psd

طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه ماشین با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگ یهای این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت نمایشگاه ماشین با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کارت ویزیت آماده نمایشگاه ماشین با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده نمایشگاه ماشین با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 10 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • طرح لایه باز کارت ویزیت آماده نمایشگاه ماشین با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 84 در 48 میلیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده نمایشگاه ماشین با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 16 مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه ماشین

جهت دانلود این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده نمایشگاه ماشین با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه ماشین psd
طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه ماشین psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 16 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com