Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز کارت ویزیت برای ادارات +psd

طراح عزیز سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو برای این پست از سایت یک طرح لایه باز کارت ویزیت برای ادارات و شرکت های تجاری به صورت آماده و قابل ویرایش را به طور کاملا لایه باز آماده دانلود کرده است.

این طرح کاملا لایه باز کارت ویزیت مناسب برای شرکت های تجاری و اداری با رنگ آبی و دارای چهار بخش است که به صورت هنری و زیبا و جذاب از یک دیگر تفکیک شده است.
این کارت ویزیت آماده را می توانید برای انواع اداره ها و یا شرکت های گوناگون مورد استفده قرار دهید و مشخصات دفتری آنان را در این کارت به چاپ برسانید.
پیشنهاد طراح این کارت ویزیت آماده چاپ آن بر روی سلفون مات می باشد که باعث جذابیت فوق العاده زیبایی خواهد شد.
این طرح کاملا لایه باز کارت ویزیت با فرمت psd طراحی شده است که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار فتوشاپ اجرا و هر گونه تغییر مد نظر خود را در آن اعمال کنید و یا از المان های آن در انواع طراحی های گوناگون خود استفاده نمایید.
رزولیشن این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده ۳۰۰dpi می باشد که باعث می شود در اندازه های گوناگون از کیفیت آن کاسته نشود.

طرح لایه باز کارت ویزیت برای ادارات

برای دانلود این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش با کیفیت بالا و به صورت کاملا لایه باز مناسب برای طراحی های تبلیغاتی اداره ها و شرکت های تجاری از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو با فرمت psd و کیفیت بالا باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز کارت ویزیت برای ادارات +psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 2 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما