Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز طرح لایه باز پازل سه بعدی psd

طرح لایه باز پازل سه بعدی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز پازل سه بعدی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند پازل سه بعدی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز پازل سه بعدی مناسب برای طراحی های تبلیغاتی با فرمت psd کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح پازل سه بعدی مناسب برای طراحی های تبلیغاتی با فرمت psd بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند پازل سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب برای استفاده در طراحی های تبلیغاتی گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز تبلیغایت پازل سه بعدی با فرمت psd تنها ۱۵ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز پازل سه بعدی

جهت دانلود این طرح لایه باز پازل سه بعدی مناسب برای طراحی های تبلیغاتی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز پازل سه بعدی psd
طرح لایه باز پازل سه بعدی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 15 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com