Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز طرح لایه باز فروش ویژه لوازم خانگی psd

طرح لایه باز فروش ویژه لوازم خانگی psd

طرح لایه باز فروش ویژه لوازم خانگی

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز فروش ویژه لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده فروش ویژه فروشگاه های لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند فروش ویژه فروشگاه های لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده فروش ویژه لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده فروش ویژه فروشگاه های لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۷۹ در ۱۱۰ سانتیمتر با رزولیشن ۱۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز فروش ویژه لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۰ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده فروش ویژه فروشگاه های لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز فروش ویژه لوازم خانگی psd
طرح لایه باز فروش ویژه لوازم خانگی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 20 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com