Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز ست اداری psd

طرح لایه باز ست اداری psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز و جذاب و کاربردی از طرح ست اداری شامل سربرگ، کارت ویزیت و لیبل سی دی و دی وی دی با فرمت psd می باشد که می توانید تغییرات مد نظرتان را در آن اعمال کنید و یک ست اداری جذاب و گرافیکی برای شرکت خود طراحی و ارائه کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز مجموعه کامل از سربرگ و کارت ویزیت و لیبل سی دی برای ادارات با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این  طرح مجموعه کامل از لوازم اداری شامل سر برگ، کارت ویزیت و لیبل دی وی دی ارائه شده در این پست کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های گوناگون آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ست اداری بیش از 15 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ست اداری شامل سر برگ، لیبل سی دی و کارت ویزیت آماده در سایز مناسب و با کیفیت بسیار بالا طراحی و ارائه شده است.
  • حجم این مجموعه کامل از لوازم گرافیکی اداری شامل سربرگ، لیبل دی وی دی و کارت ویزیت آماده تنها 3 مگا بایت می باشد که می توانید در یک فایل zip آن ها را دریافت کنید.

ست اداری

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ست اداری شامل سربرگ، لیبل دی وی دی و کارت ویزیت آماده با کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز ست اداری psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 3 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com