Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز کارت دعوت طرح لایه باز دعوت نامه زیارت مشهد مقدس psd

طرح لایه باز دعوت نامه زیارت مشهد مقدس psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده دعوت نامه زیارت مشهد مقدس برای اردوهای زیارتی مؤسسات فرهنگی مذهبی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز دعوت نامه آماده و قابل ویرایش زیارت مشهد مقدس با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح دعوت نامه آماده و قابل ویرایش زیارت مشهد مقدس با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • طرح لایه باز دعوت نامه آماده و قابل ویرایش زیارت مشهد مقدس با فرمت psd و کیفیت بالا در دو فایل شامل طرح های پشت و رو و با بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش ارائه شده است.
  • این طرح لایه باز و آماده دعوت نامه زیارت مشهد مقدس با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۰ در ۱۴ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ در سایز A6 می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده دعوت نامه زیارت مشهد مقدس با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در این پست اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز دعوت نامه آماده و قابل ویرایش زیارت مشهد مقدس با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵۸ مگا بایت می باشد که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت کرده و هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده دعوت نامه زیارت مشهد مقدس طرح کارت دعوت با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

دعوت نامه زیارت مشهد مقدس

طرح لایه باز دعوت نامه زیارت مشهد مقدس psd
طرح لایه باز دعوت نامه زیارت مشهد مقدس psd

 

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 58 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com