Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز دایره گرافیکی طبیعت psd

طرح لایه باز دایره گرافیکی طبیعت psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز دایره گرافیکی طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گرافیکی فانتزی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز دایره گرافیکی طبیعت با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح دایره گرافیکی آماده طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن ها در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • این مجموعه طرح لایه باز دایره گرافیکی شامل دو طرح با فرمت psd و کیفیت بالا در یک فایل psd مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز دایره گرافیکی آماده طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز دایره گرافیکی آماده طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۲ در ۳۳ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز دایره گرافیکی آماده طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۶۷ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز دایره گرافیکی طبیعت

جهت دانلود این طرح لایه باز دایره گرافیکی آماده طبیعت با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز دایره گرافیکی طبیعت psd
طرح لایه باز دایره گرافیکی طبیعت psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 67 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com