Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز طرح لایه باز جایزه های اینترنتی psd

طرح لایه باز جایزه های اینترنتی psd

طرح لایه باز جایزه های اینترنتی

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز جایزه های اینترنتی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های تبلیغاتی و چاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند جایزه های اینترنتی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند آماده جایزه های اینترنتی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • طرح لایه باز جایزه های اینترنتی با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بش از ۳۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده تبلیغاتی جایزه های اینترنتی با فرمت psdو کیفیت بالا در سایز ۵۰ در ۳۲ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز جایزه های اینترنتی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت طراحی های تبلیغاتی تنها ۵ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده جایزه های اینترنتی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت فعالیت های تبلیغاتی پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز جایزه های اینترنتی psd
طرح لایه باز جایزه های اینترنتی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 5 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com