Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز تقویم 95 هدیه سرا psd

طرح لایه باز تقویم 95 هدیه سرا psd

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده و جذاب تقویم 95 هدیه سرا ها با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 هدیه سرا با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تقویم 95 هدیه سرا با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در این پست کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و از آن ها در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 هدیه سرا با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 90 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده تقویم سال 95 هدیه سرا با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز A3 با فرمت psd و رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده تقویم 95 هدیه سرا با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 هدیه سرا با فرمت psd و کیفیت بالا شامل 13 پوشه اصلی که 12 عدد آن مربوط به ماه های سال 95 و یک پوشه با نام بگراند شامل تصویر زمینه تقوم 95 به صورت لایه باز می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 هدیه سرا با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 6 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 هدیه سرا با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح لایه باز تقویم 95 هدیه سرا psd
طرح لایه باز تقویم 95 هدیه سرا psd
طرح لایه باز تقویم 95 هدیه سرا psd
طرح لایه باز تقویم 95 هدیه سرا psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 6 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com