Taking too long? Close loading screen.

طرح لایه باز تقویم ۹۴ مهد کودک psd

طرح لایه باز تقویم ۹۴ ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم ۹۴ مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح تقویم ۹۴ لایه باز مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تقویم ۹۴ مهد کودک اراده شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح کاملا لایه باز و قابل ویرایش بوده که به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح تقویم ۹۴ لایه باز مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح تقویم ۹۴ لایه باز مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانیند آن را دانلود کنید.
  • طرح تقویم ۹۴ لایه باز مهد کودک ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز A3 با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ دیجیتال و افست با کیفیت بالا می باشد.
  • حجم طرح تقویم ۹۴ لایه باز مهد کودک ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو تنها ۱۸۴ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز تقویم ۹۴ مهد کودک psd

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم ۹۴ مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز مناسب پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم ۹۶

طرح لایه باز تقویم 94 مهد کودک psd
طرح لایه باز تقویم ۹۴ مهد کودک psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 184 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما