Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 92 طرح لایه باز تقویم فانتزی برای سال۹۲ +psd

طرح لایه باز تقویم فانتزی برای سال۹۲ +psd

یکی از طراحان عزیز سایت تخصصی گرافیک وطن فتو برای این پست سایت یک طرح کاملا لایه باز از تقویم فانتزی سال ۹۲ را به طور کاملا رایگان آماده دانلود کرده است. این تقویم فانتزی سال ۹۲ با طرح فانتزی و رنگ آبی بوده که به راحتی می توانید در اتاق خواب های خود از آن استفاده کنید. این فانتزی در سایز a3 و با رزولیشن ۳۰۰dpi طراحی شده است و با همین سایز و رزولیشن نیز در اختیار شما دوستان قرار خواهد گرفت. این تقویم فانتزی با فرمت psd و کاملا قابلیت ویرایش را در نرم افزار فتوشاپ دارا می باشد. این تقویم فانتزی سال ۹۲ توسط ابراهیم قلی پور طراحی شده است که در همین جا از زحمات خالصانه ایشان تشکر و قدردانی خواهیم کرد. این طرح یکی از طرح های کاملا اختصاصی سایت وطن فتو می باشد که تنها در همین سایت می توانید آن را دانلود و تغییرات مورد نظر خود را در آن اعمال کنید. در روز های آینده تقویم سال ۹۲ با طرح های گوناگون و متنوع دیگری و با مشاغل دیگر برای شما دوستان و هم وطنان عزیز به طور کاملا رایگان آماده دانلود خواهد شد و در همین سایت برای دانلود قرار خواهد گرفت.

طرح کاملا لایه باز تقویم فانتزی سال ۹۲ با کیفیت بالا و در سایز a3 و رزولیشن ۳۰۰dpi و با فرمت psd قابل ویرایش و اجرا در نرم افزار فتوشاپ

برای دانلود رایگان طرح کاملا لایه باز تقویم فانتزی سال ۹۲ با کیفیت بالا و در سایز مناسب از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز تقویم ۹۶

طرح لایه باز تقویم فانتزی برای سال92 +psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

5 thoughts on “طرح لایه باز تقویم فانتزی برای سال۹۲ +psd

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 12 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما