Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز تراکت آموزشگاه نقاشی psd

طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز تراکت آموزشگاه نقاشی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی دیگر می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش تراکت آموزشگاه نقاشی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تراکت تبلیغاتی آموزشگاه نقاشی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تراکت آموزشگاه نقاشی کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز تراکت آموزشگاه نقاشی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز A4 با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های گوناگون و حتی چاپ بنر در سایز های بسیار بزرگ می باشد.
  • طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی آموزشگاه نقاشی کودک با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز تبلیغاتی تراکت آموزشگاه نقاشی کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۶۰ مگا بایت می باشد که می توانید در یک فایل zip آن را دریافت کنید.

طرح لایه باز تراکت آموزشگاه نقاشی

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی آموزشگاه نقاشی کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تراکت آموزشگاه نقاشی psd
طرح لایه باز تراکت آموزشگاه نقاشی psd

 طرح لایه باز تراکت آموزشگاه نقاشی psd
طرح لایه باز تراکت آموزشگاه نقاشی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 60 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما