Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز بکگراند مزرعه فانتزی psd

طرح لایه باز بکگراند مزرعه فانتزی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند مزرعه فانتزی و با فرمت psd می باشد که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

از ویژگی های این طرح بکگراند مزرعه فانتزی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند مزرعه فانتزی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • نعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز مزرعه فانتزی با فرمت psd بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب جهت طراحی می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز مزرعه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۲۰ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی و چاپ دیجیتال ارائه شده است.
  • حجم این طرح بکگراند مزرعه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵۷ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بکگراند مزرعه فانتزی

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند مزرعه فانتزی با فرمت psd و در سایز مناسب با کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بکگراند مزرعه فانتزی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 57 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما