Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل psd

طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل با فرمت psd و لایه های کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گل با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند فانتزی گل با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و طرحی جذاب را ارائه دهید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گل با فرمت psd بیش از ۲۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گل با فرمت psd در سایز ۱۶۹ در ۲۲۴ سانتیمتر و بار زولیشن ۴۵dpi مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گل با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۶ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل

جهت دانلود این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گل با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز مناسب از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل psd
طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 26 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما