Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل شقایق psd

طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل شقایق psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند فانتزی گل ارائه شده در این پست یک طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل شقایق با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی کودکانه می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گل شقایق با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند فانتزی گل شقایق با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراند فانتزی گل شقایق با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بکگراند فانتزی گل شقایق با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۲ در ۲۹ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی مهد کودک می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند فانتزی گل شقایق با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۸ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل شقایق

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند فانتزی آماده گل شقایق با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل شقایق psd
طرح لایه باز بکگراند فانتزی گل شقایق psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 28 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما