Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز بکگراند فانتزی گلبرگ psd

طرح لایه باز بکگراند فانتزی گلبرگ psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند فانتزی گلبرگ با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه بازفانتزی گلبرگ با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند فانتزی گلبرگ با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گلبرگ با فرمت psd و کیفیت بالا شامل ۸ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش به صورت ترانسپارنت می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گلبرگ با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۳ در ۲۵ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراندآماده فانتزی گلبرگ با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۱ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بکگراند فانتزی گلبرگ

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند آماده فانتزی گلبرگ با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بکگراند فانتزی گلبرگ psd
طرح لایه باز بکگراند فانتزی گلبرگ psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 31 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما