Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ تراکت تبلیغاتی طرح لایه باز بنر و پوستر مسابقات فرهنگی psd

طرح لایه باز بنر و پوستر مسابقات فرهنگی psd

طرح لایه باز و آماده بنر و پوستر ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر و پوستر مسابقات فرهنگی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر و پوستر آماده و قابل ویرایش مسابقات فرهنگی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر و پوستر آماده و قابل ویرایش مسابقات فرهنگی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بنر و پوستر مسابقات فرهنگی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 20 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بنر و پوستر آماده و قابل ویرایش مسابقات فرهنگی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 60 در 90 سانتیمتر با رزولیشن 72dpi که مناسب برای چاپ به عنوان بنر و پوستر می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بنر و پوستر آماده و قابل ویرایش مسابقات فرهنگی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بنر و پوستر مسابقات فرهنگی با فرمت psd و کیفتی بالا تنها 7 مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بنر و پوستر مسابقات فرهنگی

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بنر و پوستر مسابقات فرهنگی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بنر و پوستر مسابقات فرهنگی psd
طرح لایه باز بنر و پوستر مسابقات فرهنگی psd

طرح لایه باز بنر و پوستر مسابقات فرهنگی psd
طرح لایه باز بنر و پوستر مسابقات فرهنگی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 7 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com