Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز بنر شهری محرم psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر شهری محرم با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش محرم و صفر با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر شهری ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر شهری محرم با فرمت psd و کاملا لایه باز قابل ویرایش می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش محرم با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش محرم با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi و مناسب جهت چاپ بنر می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش محرم و صفر با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز بنر شهری محرم با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۵۷ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بنر شهری محرم

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش محرم با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر محرم بنر لایه باز محرم طرح لایه باز محرم بنر صفر بنر لایه باز پشت منبر محرم بنر پشت سن محرم صفر

طرح لایه باز بنر شهری محرم psd
طرح لایه باز بنر شهری محرم psd

طرح لایه باز بنر شهری محرم psd
طرح لایه باز بنر شهری محرم psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 157 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com