Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز بنر شهری اربعین psd

طرح لایه باز و آماده بنر شهری ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده بنر شهری اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر شهری اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا یم توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر شهری اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های باکر رفته در این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش اربعین با فرمت psd و کیفیت بالا شامل ۱۶ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و استفاده در انواع طراحی های مذهبی می باشد.
  • طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در این پست اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز بنر شهری آماده اربعین حسینی محرم و صفر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۹۷ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بنر شهری اربعین

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر شهری آماده اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز اربعین بنر لایه باز اربعین بنر اربعین طرح بنر لایه باز اربعین بنر لایه باز محرم بنر شهری محرم طرح لایه باز بنر محرم

طرح لایه باز بنر شهری اربعین psd
طرح لایه باز بنر شهری اربعین psd

طرح لایه باز بنر شهری اربعین psd
طرح لایه باز بنر شهری اربعین psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 97 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com