Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز بنر شهری اربعین حسینی psd

طرح لایه باز و آماده بنر شهری ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر شهری اربعین حسینی با فرمت psd و کیفتی بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر شهری اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بنر شهری اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه بار و آماده بنر شهری اربعین جسینی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۰۰ در ۱۵۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گرافیکی مذهبی است.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بنر شهری اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۸۳ مگا بایت می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش اربعین حسینی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا اختصاصی سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می باشد.

طرح لایه باز بنر شهری اربعین حسینی

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر شهری آماده اربعین حسینی محرم و صفر با فرمت psd و کیفیت بالا قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز محرم طرح لایه باز اربعین طرح لایه باز محرم صفر بنر لایه باز اربعین بنر پشت منبر اربعین بنر لایه باز محرم صفر

طرح لایه باز بنر شهری اربعین حسینی psd
طرح لایه باز بنر شهری اربعین حسینی psd

طرح لایه باز بنر شهری اربعین حسینی psd
طرح لایه باز بنر شهری اربعین حسینی psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 83 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com