Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز بنر دهه فجر psd

سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر دهه فجر با توجه به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلام و برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در تمام شهر ها و روستاهای ایران بنرهای زیادی برای ادارات و مؤسسات و کانون های فرهنگی شهر رشت طراحی شده است که در این پست یکی دیگر از طرح های لایه باز این سری از بنرهای طراحی شده را ارائه خواهیم داد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظر خود را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش است.
  • این طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن در سایز ۳۰۰ سانتیمتر در ۱۵۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۵۰dpi طراحی شده که به راحتی می توانید سایز آن را به سایز مورد نظر خود تبدیل کنید.
  • این طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن کاملا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن تنها ۲۱۸ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بنر دهه فجر

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن با فرمت psd و کیفیت بالا قابل ویرایش از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

بنر دهه فجر بنر ۲۲ بهمن بنر لایه باز دهه فجر بنر لایه باز ۲۲ بهمن طرح لایه باز دهه فجر طرح لایه باز ۲۲ بهمن

طرح لایه باز بنر دهه فجر psd
طرح لایه باز بنر دهه فجر psd

طرح لایه باز بنر دهه فجر psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 218 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com