Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز بنر طرح لایه باز بنر برای مراکز تحصیلی و مشاوره+ psd

طرح لایه باز بنر برای مراکز تحصیلی و مشاوره+ psd

طرح لایه باز بنر استند تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر برای مراکز تحصیلی و مشاوره با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت چاپ و استفاده در انواع طراحی های گوناگون تبلیغاتی گرافیکی می باشد. انشاالله از این پس طرح های اختصاصی گوناگون در این سایت قرار خواهد گرفت که بر همین راستان برای این پست خود یک طرح لایه باز بنر که برای پایه استند از آن استفاده می کنند را به طور کاملا رایگان و با لینک مستقیم برای دانلود قرار داده است. این طرح لایه باز بنر در سایز ۹۰ سانتیمتر در ۱۹۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi طراحی شده است که به راحتی می توانید از آن به عنوان بنر تبلیغاتی پایه استند های خود استفاده کنید. این طرح لایه باز بنر برای مراکز مشاوره و تحصیلی طراحی شده است که با توجه به لایه باز بودن این طرح بنر می توانید به آسانی از آن برای انواع مراکز دیگر نیز استفاده کنید. این طرح لایه باز بنر مراکز مشاوره تحصیلی با فرمت psd بوده که به راحتی در فتوشاپ قابل ویرایش و تغییر می باشد. این طرح لایه باز بنر تبلیغاتی برای مراکز مشاوره و تحصیلی توسط یکی از طراحان عزیز این سایت به نام ابراهیم قلی پور طراحی شده و به طور رایگان برای دانلود عموم قرار داده است. امید است از آن استفاده های لازم را ببرید.

طرح لایه باز بنر برای مراکز تحصیلی و مشاوره psd

برای دانلود رایگان طرح لایه باز بنر مراکز مشاوره و تحصیلی با طرح اختصاصی و با لینک مستقیم از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بنر برای مراکز تحصیلی و مشاوره+ psd
طرح لایه باز بنر برای مراکز تحصیلی و مشاوره+ psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

1 thought on “طرح لایه باز بنر برای مراکز تحصیلی و مشاوره+ psd

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 21 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما