Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز ارتباطات جهانی psd

طرح لایه باز ارتباطات جهانی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز ارتباطات جهانی برای طراحی پوستر های ارتباطات جهانی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح ارتباطات جهانی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح پوستر ارائه شده از ارتباطات جهانی ارائه شده در این لحظه با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند ارتباطات جهانی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۶۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز ارتباطات جهانی با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند ارتباطات جهانی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۵ مگا بایت و مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

طرح لایه باز ارتباطات جهانی

جهت دانلود این طرح لایه باز ارتباطات جهانی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز ارتباطات جهانی psd
طرح لایه باز ارتباطات جهانی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 35 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com