Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز آبرنگ گل فانتزی psd

طرح لایه باز آبرنگ گل فانتزی psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز آبرنگ گل فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های فانتزی گرافیکی کودکانه می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند آبرنگ گل فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آبرنگ گل فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراد گل فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بکگراند آبرنگ گل فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۵ در ۳۳ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی است.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده آبرنگ گل فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۴ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز آبرنگ گل فانتزی

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده آبرنگ گل فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز آبرنگ گل فانتزی psd
طرح لایه باز آبرنگ گل فانتزی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 34 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما