Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح طبیعت و گوسفند فانتزی psd

طرح طبیعت و گوسفند فانتزی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح طبیعت و گوسفند فانتزی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز طبیعت و گوسفند فانتزی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح لایه باز طبیعت و گوسفند فانتزی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز طبیعت و گوسفند فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز طبیعت و گوسفند فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۵۰ در ۲۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۲۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز طبیعت و گوسفند فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۷ مگا بایت است.

طرح طبیعت و گوسفند فانتزی

جهت دانلود این طرح لایه باز طبیعت و گوسفند فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح طبیعت و گوسفند فانتزی psd
طرح طبیعت و گوسفند فانتزی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 37 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما