Taking too long? Close loading screen.

.

طرح سه بعدی کتاب باز psd

 طرح سه بعدی کتاب باز psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی کتاب باز مناسب برای استفاده در طراحی های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح سه بعدی کتاب باز با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند سه بعدی کتاب باز با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییرات مد نظرتان را در آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح سه بعدی کتاب باز با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح سه بعدی کتاب باز با فرمت psd در سایز ۴۴ در ۳۲ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح سه بعدی لایه باز کتاب باز با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز مناسب تنها ۶۲ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح سه بعدی لایه باز کتاب باز با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی کتاب باز psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 62 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما