Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح سه بعدی موفقیت در کارها psd

طرح سه بعدی موفقیت در کارها psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی موفقیت در کارها با فرمت psd و لایه های کاملا تفکیک شده مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی موفقیت در کارها با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح لایه باز سه بعدی موفقیت در کارها با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی موفقیت در کارها با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز سه بعدی موفقیت در کارها با فرمت psd و کاملا لایه باز تنها ۲۹ مگا بایت می باشد.
  • این طرح سه بعدی موفقیت در کار با فرمت psd و کاملا لایه باز در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

طرح سه بعدی موفقیت در کارها

جهت دانلود این طرح سه بعدی موفقیت در کار با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی موفقیت در کارها psd
طرح سه بعدی موفقیت در کارها psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما