Taking too long? Close loading screen.

.

طرح سه بعدی مشاورین املاک psd

طرح سه بعدی مشاورین املاک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح جذاب و کاربردی کاملا لایه باز مناسب برای مشاورین املاک می باشد که می توانند در طراحی کارت ویزیت و یا سردر مغازه املاک خود جهت تبلیغات از آن استفاده کنند.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی مشاورین املاک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  این طرح سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید متناسب با نیاز های خود هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز سه بعدی مشاورین املاک با فرمت psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی مشاورین املاک با فرمت psd بیش از 25 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک در سایز مناسب و با کیفیت بسیار بالا طراحی و در سایت تخصصی گرافیک وطن فتو ارائه شده است.
  • حجم این طرح لایه باز سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک با کیفیت بالا و فرمت psd تنها 42 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک با کیفیت بالا و در سایز مناسب از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی مشاورین املاک psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 42 مگابات
پسورد: www.vatanphoto.com