Taking too long? Close loading screen.

.

طرح سه بعدی مشاورین املاک psd

طرح سه بعدی مشاورین املاک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح جذاب و کاربردی کاملا لایه باز مناسب برای مشاورین املاک می باشد که می توانند در طراحی کارت ویزیت و یا سردر مغازه املاک خود جهت تبلیغات از آن استفاده کنند.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی مشاورین املاک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  این طرح سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید متناسب با نیاز های خود هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز سه بعدی مشاورین املاک با فرمت psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی مشاورین املاک با فرمت psd بیش از ۲۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک در سایز مناسب و با کیفیت بسیار بالا طراحی و در سایت تخصصی گرافیک وطن فتو ارائه شده است.
  • حجم این طرح لایه باز سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک با کیفیت بالا و فرمت psd تنها ۴۲ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک با کیفیت بالا و در سایز مناسب از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی مشاورین املاک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 42 مگابات
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما