Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح سه بعدی مانیتور و کره زمین psd

طرح سه بعدی مانیتور و کره زمین psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی مانیتور و کره زمین با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی مانیتور و کره زمین با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند سه بعدی مانیتور و کره زمین با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی مانیتور و کره زمین با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵۰ لایه قابل تفکیک و ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز سه بعدی مانیتور و کره زمین با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز سه بعدی مانیتور و کره زمین با فرمت psd تنها ۳۰ مگا بایت می باشد.

طرح سه بعدی مانیتور و کره زمین

جهت دانلود این طرح لایه باز سه بعدی مانیتور و کره زمین با فرمت psd و کیفیت بالا با بیش از ۵۰ لایه تفکیک شده پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی مانیتور و کره زمین psd
طرح سه بعدی مانیتور و کره زمین psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 30 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما