Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح سه بعدی طراحی تبلیغاتی psd

طرح سه بعدی طراحی تبلیغاتی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی طراحی تبلیغاتی مناسب برای طراحی تبلیغاتی با موضوعات گوناگون و فرمت psd قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی طراحی تبلیغاتی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح سه بعدی مناسب برای طراحی تبلیغاتی های گوناگون با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز سه بعدی طراحی تبلیغاتی با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب برای انواع فعالیت های تبلیغاتی با کیفیت بالا می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی طراحی تبلیغاتی مناسب برای فعالیت های گوناگون با فرمت psd بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز طرح سه بعدی طراحی تبلیغاتی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۹ مگا بایت می باشد.

طرح سه بعدی طراحی تبلیغاتی

جهت دانلود این طرح لایه باز سه بعدی طراحی تبلیغاتی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی طراحی تبلیغاتی psd
طرح سه بعدی طراحی تبلیغاتی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com