Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح سه بعدی تبلیغاتی گالری psd

طرح سه بعدی تبلیغاتی گالری psd

طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو طرح سه بعدی تبلیغاتی گالری در طراحی های گالری با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی گالری با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح سه بعدی تبلیغاتی مناسب جهت طراحی گالری های گرافیکی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی گالری با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بکگراند سه بعدی تبلیغاتی گالری با فرمت psd و کاملا لایه باز در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح سه بعدی تبلیغاتی با فرمت psd کاملا لایه باز با کیفیت بالا تنها ۲۰ مگا بایت می باشد.

طرح سه بعدی تبلیغاتی گالری

جهت دانلود این طرح بکگراند سه بعدی تبلیغاتی گالری با فرمت psd کاملا لایه باز با کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی تبلیغاتی گالری psd
طرح سه بعدی تبلیغاتی گالری psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 20 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com