Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش psd

طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی فلش با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح سه بعدی فلش با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی فلش با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح سه بعدی فلش با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت ا ستفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی فلش با فرمت psd تنها ۳۷ مگا بایت می باشد.

طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش

جهت دانلود این طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش psd
طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 37 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما