Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا psd

طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا با فرمت psd نشانه پیشرفت در کارها با کیفیت بسیار بالا و مناسب برای طراحی های تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا با فرمت psd بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب برای طراحی می باشد.
  • این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۰ مگا بایت می باشد.

طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا

جهت دانلود این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا psd
طرح سه بعدی تبلیغاتی فلش رو به بالا psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 30مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما