Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح سه بعدی تبلیغاتی ساختمان psd

طرح سه بعدی تبلیغاتی ساختمان psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی تبلیغاتی ساختمان  با نمای شهر فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب برای طراحی کارت ویزیت های مشاورین املاک می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی ساختمان با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح سه بعدی ساختمان با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح سه بعدی تبلیغاتی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی ساختمان با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۴ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب برای استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی ساختمان با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵۸ مگا بایت می باشد.

طرح سه بعدی تبلیغاتی ساختمان

جهت دانلود این طرح لایه باز سه بعدی تبلیغاتی ساختمان با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب برای طراحی کارت ویزیت مشاورین املاک پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی تبلیغاتی ساختمان psd
طرح سه بعدی تبلیغاتی ساختمان psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 58 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com