Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز تبلیغاتی طرح سه بعدی بکگراند لب تاپ psd

طرح سه بعدی بکگراند لب تاپ psd

 طرح سه بعدی بکگراند لب تاپ psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی بکگراند لب تاپ می باشد که می توانید در طراحی های مربوط به شرکت های خدمات کامپیوتری از آن استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح سه بعد بکگراند لب تاپ مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح سه بعدی بکگراند لب تاپ مناسب برای طراحی های کارت ویزیت و یا تبلیغاتی شرکت های خدمات کامپیوتری کاملا لایه باز بوده و می توانید تغییرات مد نظرتان را در لایه های گوناگون آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز سه بعدی بکگراند لب تاپ با فرمت psd بیش از 30 لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مناسب برای شرکت های خدمات کامپیوتری با فرمت psd در سایز 44 در 29 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز سه بعدی بکگراند لب تاپ مناسب برای طراحی های تبلیغاتی فروشگاه های خدمات کامپیوتری با فرمت psd تنها 61 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز سه بعدی بکگراند لب تاپ مناسب برای طراحی های تبلیغاتی فروشگاه های خدمات کامپیوتری با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز مناسب پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی بکگراند لب تاپ psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 61 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com