Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح سه بعدی ارتباطات جهانی psd

طرح سه بعدی ارتباطات جهانی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح سه بعدی ارتباطات جهانی برای طرح های تبلیغاتی ارتباطات جهانی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز سه بعدی ارتباطات جهانی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح لایه باز سه بعدی ارتباطات جهانی ارائه شده در این لحظه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب برای استفاده در طراحی های تبلیغاتی با لایه های کاملا تفکیک شده است.
  • این طرح بکگراند سه بعدی ارتباطات جهانی با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون است.
  • این طرح بکگراند سه بعدی ارتباطات جهانی با فرمت psd و کیفیت بالا دارای ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون است.
  • حجم این طرح بکگراند سه بعدی ارتباطات جهانی با فرمت psd تنها ۵۵ مگا بایت است.

طرح سه بعدی ارتباطات جهانی

جهت دانلود این طرح لایه باز سه بعدی ارتباطات جهانی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی ارتباطات جهانی psd
طرح سه بعدی ارتباطات جهانی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 55 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما