Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح رویایی و آسمان پر ستاره گرافیکی +psd

طرح رویایی و آسمان پر ستاره گرافیکی +psd

 سایت تخصصی گرافیک وطن فتو برای این پست خود یکی از طرح های کاملا لایه باز خود را که از معتبر ترین سایت های گرافیکی دنیا تهیه کرده است و آن را به طور کاملا رایگان برای شما دوستان عزیز و طراحان ایرانی آماده دانلود کرده است. این طرح رویایی کاملا لایه باز بوده و در آن یک طرح بسیار زیبا و جذاب از آسمان پر ستاره را مشاهده می کنید که می توانید به آسانی از آن در انواع طرح های دیگر خود نیز استفاده کنید. این طرح رویایی و آسمان پر ستاره جز یکی از طرح های گرافیکی این سایت می باشد و شما می توانید از آن به عنوان بک گراند طرح های گوناگون خود استفاده کنید. این طرح رویایی با آسمان پر ستاره با فرمت psd بوده که به راحتی در نرم افزار فتوشاپ اجرا می شود و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظر خود را در آن اعمال کنید. روزلیشن این طرح رویایی و آسمان پر ستاره گرافیکی ۳۰۰dpi می باشد.

دانلود طرح رویایی و آسمان پر ستاره گرافیکی با فرمت psd و رزولیشن ۳۰۰dpi قابل اجرا و ویرایش در فتوشاپ

برای دانلودر ایگان طرح کاملا لایه باز طرح رویایی و آسمان پر ستاره با کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح رویایی و آسمان پر ستاره گرافیکی +psd

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین psd ها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 65 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما