Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز پوستر طرح جزء خوانی قرآن در ماه رمضان psd

طرح جزء خوانی قرآن در ماه رمضان psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح پوستر و بنر طرح جزء خوانی قرآن در ماه رمضان با فرمت psd و لایه های کاملا تفکیک شده می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش جزء خوانی قرآن در ماه رمضان با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  این طرح جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح جزء خوانی قرآن کریم مناسب برای ۳۰ روز با قرآن در ماه مبارک رمضان با فرمت psd در سایز ۲۱ در ۲۹ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ دیجیتال می باشد. شما دوستان می توانید با تغییر سایز و رزولیشن آن به  ۵۰dpi می توانید.
  • این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان با فرمت psd اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان با فرمت psd تنها ۳۲ مگا بایت می باشد.

طرح جزء خوانی قرآن در ماه رمضان

جهت دانلود این طرح جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح جزء خوانی قرآن در ماه رمضان psd
طرح جزء خوانی قرآن در ماه رمضان psd

طرح جزء خوانی قرآن در ماه رمضان psd
طرح جزء خوانی قرآن در ماه رمضان psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 32 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com