Taking too long? Close loading screen.

.

طرح تقویم 95 مهد کودک psd

طرح تقویم 95 مهد کودک psd

طرح لایه باز و آماده تقویم 95 ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده تبلیغاتی تقویم 95 مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم 95 مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده تقویم 95 مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته رفته در این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 90 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مهد کودک و مهد های قرآنی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز A3 با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحیه ای گوناگون می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 95 تبلیغاتی مهد کودک و مهد های قرآنی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 تبلیغاتی مهد کودک و مهد های قرآنی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 22 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مهد کودک و مهد های قرآنی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح تقویم 95 مهد کودک psd
طرح تقویم 95 مهد کودک psd
طرح تقویم 95 مهد کودک psd
طرح تقویم 95 مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 22 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com